Kompaktowy smartfon, mieszczący się do niemalże każdej kieszeni, który przy okazji zapewnia użytkownikom możliwości typowe dla tabletów – czy to możliwe? Tak! Wystarczy przyjrzeć się bliżej poszczególnym modelom telefonów składanych Samsung. Czego warto się o nich dowiedzieć?

Samsung Galaxy Z – Flip5 i Fold5 robią wrażenie

Za dwa flagowe telefony składane Samsung uznaje się Samsung Galaxy Z Fold5 i Samsung Galaxy Z Flip5. Oba zapewniają odrobinę inne wrażenia podczas użytkowania.

Samsung Galaxy Z Fold5 to urządzenie mobilne, które po rozłożeniu przypomina mały tablet, oferując dużą powierzchnię ekranu – nadaje się on świetnie m.in. do pracowania, oglądania filmów, czytania książek, a zwłaszcza grania. Prawdopodobnie docenią go profesjonaliści, którym zależy na wielozadaniowości smartfona; będą w stanie korzystać z kilku programów jednocześnie.

Natomiast Samsung Galaxy Z Flip5 po złożeniu staje się niezwykle kompaktowy, co ułatwia jego przenoszenie nawet w małych i ciasnych kiszeniach. Nie oznacza to jednak żadnych kompromisów w kwestii funkcjonalności i wydajności – jest to topowy i niezwykle zaawansowany technologicznie smartfon od Samsung.

Który telefon składany Samsung wybierzesz? Podjęcie właściwej decyzji może uprościć Ci dogłębne zapoznanie się z tymi dwoma wariantami. Więcej informacji na ich temat znajdziesz m.in. na witrynie Samsung.com – nie zwlekaj i odwiedź ją już teraz!

Telefon składany Samsung – potencjalne korzyści dla użytkownika

Oba urządzenia – Samsung Galaxy Z Flip5 i Samsung Galaxy Z Fold5 – zostały wyposażone w procesor Snapdragon® 8 Gen 2* dla Galaxy; oferuje on płynność działania niemalże w każdej sytuacji. Jest szybki i pozwala cieszyć się np. komfortową rozgrywką podczas grania w ulubione gry.

Ich zawias Flex stał się jeszcze piękniejszy i trwalszy*. Umożliwia złożenie urządzeń pod kątem 45 stopni, a dzięki temu zwiększa znacznie możliwości użycia systemów fotograficznych. Możliwe, że nie będziesz potrzebować już statywu – wystarczy, że położysz wygodnie smartfon na płaskiej powierzchni i będziesz cieszyć się jakościowym obrazem nagrania np. podczas biznesowych telekonferencji. 

Oprócz tego, nie będziesz musiał stresować się tym, że ulegną z łatwością przypadkowemu uszkodzeniu. Zostały wyposażone w ramkę Armor Aluminium. Taki aluminiowy pancerz zadba o lepszą ochronę telefonu np. przed niektórymi groźnymi upadkami urządzenia.

Kompaktowy smartfon składany – urządzenie definiujące nowoczesność

Telefony składane Samsung Galaxy Z mogą zrewolucjonizować Twój dotychczasowy sposób korzystania z technologii mobilnych.

Tekst został przygotowany w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

*W porównaniu do poprzednich modeli Galaxy Z Fold i Galaxy Z Flip.

Ramka nie zawiera przycisków głośności i przycisków bocznych ani tacki karty SIM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj