Smartfony to urządzenia, bez których trudno się nam obejść. Już od dawna przestały służyć nam tylko do wykonywania telefonów i wysyłania wiadomości tekstowych. Obecnie dostępne telefony to wielofunkcyjne sprzęty o potężnych parametrach, bardzo często dorównujące wydajnością komputerom. Służą nam do rozrywki, pracy, nauki czy też zarządzania firmą, stąd ich uszkodzenie może okazać się dla nas bardzo problematyczne. W przypadku smartfonów elementem, który ulega uszkodzeniu najczęściej, jest ekran. Czy warto zatem zaopatrzyć się w ubezpieczenie wyświetlacza?

Ubezpieczenie ekranu telefonu – podstawowe informacje

Obecnie dostępne smartfony to urządzenia o dużej mocy. Za ich pomocą możemy robić wysokiej jakości zdjęcia, pracować, robić zakupy, obsługiwać sprzęty w swoim domu czy też korzystać z serwisów streamingowych. Niestety za ich wielofunkcyjnością idzie cena. Zakup nowego smartfona to bardzo często wydatek rzędu kilku tysięcy, stąd wielu osobom zależy na tym, aby jak najdłużej pozostał on w idealnym stanie.

Niestety wypadki zdarzają się każdemu. Chwila nieuwagi potrafi sprawić, że nasz smartfon ulegnie uszkodzeniu. Najczęściej usterkom ulegają ekrany, które, jak wiemy, są znacznie większe w porównaniu ze starszymi modelami. Uszkodzony ekran potrafi uniemożliwić korzystanie ze swojego sprzętu, stąd ubezpieczenie ekranu telefonu może okazać się opłacalnym rozwiązaniem.

Ubezpieczenie wyświetlacza – dlaczego warto?

Uszkodzony wyświetlacz uniemożliwia nam korzystanie ze swojego smartfona. Jego naprawa, w zależności od tego, jak duże jest uszkodzenie, również może okazać się kosztowna. Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia telefonu pozwala obniżyć wydatki związane z naprawą sprzętu do minimum. Ubezpieczenie wyświetlacza może wchodzić w pakiet ubezpieczenia telefonu, jednak można wykupić je osobno, w zależności od potrzeb.

Posiadając ubezpieczenie wyświetlacza, zyskujesz pewność, że w razie przypadkowego uszkodzenia ekranu uzyskasz niezbędną i szybką pomoc. W zależności od Ogólnych Warunków Ubezpieczenia ubezpieczenie wyświetlacza może obejmować porysowanie, rozbicie czy pęknięcie wyświetlacza, czego efektem jest niewłaściwe działanie lub całkowity brak funkcjonowania ekranu.

Ubezpieczenie wyświetlacza – podsumowanie

Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia telefonu daje nam gwarancję, że w razie jego uszkodzenia możemy liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Dodatkowo nie musimy martwić się kosztami naprawy, które. jak wiemy, mogą okazać się bardzo wysokie.

W przypadku ubezpieczenia telefonu warto zwrócić uwagę na warunki umowy polisy, która nas interesuje. Przed jej podpisaniem należy upewnić się, że obejmuje ona również naprawę uszkodzeń związanych z ekranem. Przykładem może być Samsung Care+. Obejmuje między innymi przypadkowe uszkodzenia fizyczne związane z ekranem, jak strzaskanie lub złamanie, uniemożliwiające prawidłowe korzystanie ze sprzętu. Samsung Care + umożliwia również bezproblemową wymianę baterii, a w określonych wypadkach także wymianę uszkodzonego produktu*.

*Nie wszystkie przypadkowe uszkodzenia są objęte ubezpieczeniem. Zakres ubezpieczenia jest zawarty jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Samsung Care+, a wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej opisano w ich sekcji 6.

Sprawdź informacje dotyczące pośrednika ubezpieczeniowego: https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/Informacje_dotyczace_posrednika_ubezpieczeniowego.pdf

Sprawdź informacje o produkcie ubezpieczeniowym: https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/Informacje_o_produkcie_ubezpieczeniowym.pdf

Niniejsza informacja ma charakter marketingowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj