Za sobą ma udział w wielu popularnych programach, pełniąc w nich funkcję zarówno prowadzącej, jak i uczestniczki. W mediach zaczęła pojawiać się pod koniec pierwszej dekady obecnego tysiąclecia, ale rozkwit jej kariery nastąpił kilka lat później. Co wiemy o słynnej Perfekcyjnej Pani Domu? Jak Małgorzata Rozenek-Majdan stała się znana i z jakimi programami jest kojarzona?

Małgorzata Rozenek-Majdan jako Perfekcyjna pani domu

W wieku nastoletnim uczyła się w szkole baletowej, później ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a jednak obecnie spełnia się w zupełnie innej roli. Prawniczka z wykształcenia koncentruje się na pracy w telewizji, a niedawno rozpoczęła nowy etap, dołączając do obsady TVN-owskiej „śniadaniówki”. Dekadę temu Małgorzata Rozenek-Majdan dała się poznać szerszej publiczności, przyjmując propozycję od stacji TVN, czyli od stacji, z którą związana jest do dziś. Wystartował wówczas reality show o tytule Perfekcyjna pani domu. Na przestrzeni trzech lat zrealizowano pięć sezonów, wyemitowano ponad 60 odcinków, w których gospodynią była właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Celem programu było uczynienie z uczestniczek i uczestników, choć panowie stanowili raczej zdecydowaną mniejszość, osób doskonale odnajdujących się w prowadzeniu domu. Sprzątanie, gruntowne porządki, organizowanie uroczystości były tymi obszarami, w których uczestnicy musieli się sprawdzić. Kulminację stanowił test białej rękawiczki, a finał odcinka polegał na wręczeniu korony osobie, która lepiej poradziła sobie z zadaniami. Opinie na temat programu były podzielone. Nie brakowało głosów krytycznych, ale nie zmienia to faktu, że właśnie owe serie uczyniły z ekspertki osobę bardziej rozpoznawalną, otwierając jej wiele drzwi w celebryckim światku.

Inne produkcje z udziałem celebrytki

Na fali popularności prezenterka wydała szereg perfekcyjnych poradników, pojawiała się w kampaniach reklamowych, a nawet wzięła udział w filmie wyreżyserowanym przez Patryka Vegę, zaś tytuł tej produkcji brzmi „Miłość, seks & pandemia”. Cały czas rozbudowywała też medialne portfolio. W 2016 można było celebrytkę oglądać w pierwszej edycji wciągającego show Azja Express, gdzie wspólnie z Radosławem Majdanem pokonywała kolejne etapy podróży, jednocześnie realizując pewne zadania i rywalizując z pozostałymi parami o to, by uchronić się przed eliminacją.

Głośny był również Projekt Lady. Na antenach stacji widniał przez pięć lat, a Małgorzata Rozenek-Majdan pełniła obowiązki prowadzącej. Wspierała uczestniczki, które dzięki wskazówkom udzielanym przez mentorki oraz ekspertów przeistaczały się z miłośniczek imprezowego stylu życia w dystyngowane panie. Wcześniej była też jurorką w Bitwie o dom, gościnnie taką rolę pełniła też w Project Runway, natomiast w emitowanym w 2015 roku programie Piekielny Hotel również była gospodynią, choć ów projekt furory nie zrobił.

Gwiazda doczekała się też produkcji poświęconej sobie i Radosławowi Majdanowi: Iron Majdan. Znów była to audycja o charakterze podróżniczym – para celebrytów odwiedzała różne kraje, mierząc się z wyznaczonymi zadaniami, zarazem sprawdzając siłę związku w wymagających realiach. Od sierpnia 2022 roku obecna jest również w Dzień dobry TVN. Początki łatwe nie są – na prezenterkę spadła fala krytyki.

Do trzech razy sztuka? Trzecie małżeństwo prezenterki

Od kiedy prezenterka stała się popularna, pojawiło się też zainteresowanie jej życiem prywatnym. Małgorzata Rozenek-Majdan za sobą ma dwa nieudane małżeństwa, z kolei w 2016 roku wyszła za mąż po raz trzeci. Wcześniej związana była z aktorem Jackiem Rozenkiem, zaś teraz trwa w relacji z Radosławem Majdanem, doskonale znanym bramkarzem. Majdan bronił dostępu do bramki Pogoni Szczecin, Wisły Kraków, klubów zagranicznych, ale też zaliczył kilka występów z orzełkiem na piersi. Niewątpliwie ten duet jest mocno rozpoznawalny, a para celebrytów dba o swoją medialność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj