Kto może założyć podsłuchy w biurze?

Rozwój elektroniki spowodował, że założenie podsłuchu w biurze nie jest rzeczą specjalnie trudną ani kosztowną. Urządzenia znane dotychczas z filmów sensacyjnych i szpiegowskich powieści można nabyć już za cenę kilkuset złotych i zostawić w miejscu, w którym chcemy założyć podsłuch. Nie wymagają profesjonalnego montażu ani najmniejszej nawet wiedzy technicznej. Są zakamuflowane w tak powszechnie używanych przedmiotach jak pendrivy, ładowarki, gadżety reklamowe takie jak długopisy czy kalendarze. Wystarczy pozostawienie takiego przedmiotu w biurze i podsłuch zaczyna działać. Mogą być to urządzenia do podsłuchiwania na żywo, a także działające na zasadzie dyktafonu urządzenia nagrywające. Tego rodzaju podsłuchy w biurze może zostawić każdy gość, kontrahent, klient czy osoby sprzątające lub dokonujące drobnych napraw.

Jak odnaleźć podsłuchy w biurze?

Nie jest to wcale proste. Z pewnością nawet najdokładniejsze przeszukanie nic nie da – trudno przecież rozbierać na części każdy długopis. Sklep-seko.pl oferuje urządzenia do wykrywania podsłuchów w biurze. Może być to najprostszy miernik pola elektromagnetycznego, który pomoże zlokalizować równie prosty podsłuch. Może być to również zaawansowana technicznie aparatura, która wykrywa wszystkie rodzaje podsłuchów i z dokładnością do kilku centymetrów potrafi zlokalizować nawet te wyłączone. W sklep-seko.pl pracują specjaliści, którzy każdemu klientowi pomogą w wyborze. Firma ta ponad 20 lat specjalizuje się w urządzeniach monitorujących i związanych z bezpieczeństwem. Sklep-seko.pl zaopatruje specjalistów – detektywów i pracowników służb specjalnych jak również osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z aparaturą szpiegowską. Sklep-seko.pl do każdego klienta podchodzi indywidualnie dopasowując ofertę do specyficznych warunków i sytuacji.

Podsłuchy w biurze – kiedy zacząć ich szukać

Nie jest łatwo stwierdzić czy podsłuchy w biurze zostały założone. Jednak gdy coraz więcej poufnych informacji wycieka z firmy, jeżeli obserwujemy większą aktywność konkurencji wykorzystującej naszą wiedzę i doświadczenie, jeżeli tracimy na korzyść konkurencji stałych klientów – wszystkie te objawy mogą świadczyć o zainstalowanych podsłuchach w biurze. Warto wówczas skontaktować się z fachowcami z seko-sklep.pl i spróbować poszukać urządzeń podsłuchowych za pomocą wykrywacza. Jeżeli to nie skutkuje można zamówić usługę wykrycia i usunięcia podsłuchów. Jest to dość kosztowne, może wiązać się z pracą kilku specjalistów przez dłuższy okres czasu. Warto też zwracać uwagę na osoby odwiedzające firmę, a także na pojawiające się w różnych miejscach w firmie gadżety, które nie należą do żadnego z pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj