Właściciele sklepów internetowych powinni dążyć do pełnej automatyzacji swojej strony. To udogodnienie nie tylko dla nich samych, ale i dla pracowników oraz klientów. Zadowolenie klientów i sukces Twojego biznesu to jedne z ważniejszych rzeczy, dla których warto wdrożyć narzędzie, jakim jest BaseLinker. Czym jest? Dlaczego warto go mieć? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz w tym artykule.

BaseLinker w skrócie

BaseLinker to nowoczesny system do zarządzania sprzedażą. Ułatwia integrację różnych platform e-commerce, np. Allegro, eBay czy Amazon oraz służy do automatyzacji procesów w biznesie. Zapewnia więc kompleksową obsługę zamówień sklepów internetowych i platform marketplace, a to wszystko w jednym miejscu. BaseLinker pomaga również w integracji firm kurierskich, w wystawianiu ofert na obsługiwanych platformach oraz w automatycznej synchronizacji np. stanów magazynowych.

Jak wdrożyć BaseLinkera?

Każda działalność e-commerce w momencie decyzji o wdrożeniu BaseLinkera wiąże się z innymi potrzebami i zaczyna z innego punktu startowego. Wdrożenie tego narzędzia warto oddać w ręce profesjonalistów, ponieważ po konsultacji na pewno zrozumieją oni zarówno Twoje potrzeby, jak i Twoich klientów. W ten sposób są w stanie zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej działalności. Dlatego najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć, będzie wdrożenie BaseLinker z Implemo. Automatyzacja, którą osiągniesz dzięki BaseLinkerze, obsługa zamówień w Twoim sklepie internetowym będzie łatwiejsza.

Dlaczego warto korzystać z BaseLinkera

BaseLinker to wszechstronny system, który można wykorzystać do wielu celów. Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb użytkownika, co jest brane pod uwagę podczas wdrażania BaseLinkera z firmą zajmującą się tym. Kilka przydatnych funkcji znajdziesz niżej.

Szybsza realizacja zamówień

BaseLinker pomoże Ci obsługiwać zamówienia i to szybciej niż działo się to w Twojej firmie do tej pory. Będzie w stanie automatycznie wysłać wiadomości do klientów, wystawiać potrzebne faktury, zmieniać status zamówienia, a nawet nadać przesyłkę. Tyle zaoszczędzonego czasu!

Łatwiejsze zarządzanie – wszystko w jednym miejscu

Jeden panel może znacznie ułatwić Ci życie. W jaki sposób? Zbierze w sobie wszystkie dane dotyczące obsługi zamówień nie tylko internetowych, ale i telefonicznych! W internecie również mogą one znajdować się na różnych portalach i w różnych miejscach, a BaseLinker i tak zbierze to w jedno miejsce.

Synchronizacja stanów magazynowych

Ten wspaniałomyślny system zadba o automatyczną synchronizację Twoich stanów magazynowych. Ale nie tylko! Synchronizacja będzie się odbywała na wielu platformach marketplace i będzie dotyczyła również cen. Jeśli na stanie braknie już towaru, BaseLinker zamknie za Ciebie aukcję. Już nie musisz się sam o to martwić.

Baza produktów w jednym miejscu

System BaseLinker pozwala na zarządzanie produktami bezpośrednio w nim. Wirtualny magazyn jest miejscem, w którym przechowywane będą wszystkie dane dotyczące asortymentu. Jeśli nie masz sklepu stacjonarnego, jest to świetna propozycja. Natomiast dla osób ze sklepem stacjonarnym jest również ciekawa propozycja – w bazie produktów można katalogować takie, których nie ma w ofercie.

Informowanie klienta o przesyłce na bieżąco

Ilu pracowników potrzebujesz, by zarządzać jednym zamówieniem? Procesem zamówienia, przygotowania oraz wysyłkowym? Już nie musisz się martwić o to, że klient nie zostanie poinformowany o tym, co dzieje się z jego przesyłką. Do tego między innymi będzie potrzebny Ci BaseLinker. Sam wyśle informacje o zmianach statusu paczki, które klient będzie mógł sprawdzić.

BaseLinker a automatyzacja procesów

Pomoce, takie jak np. Asystent Pakowania, umożliwią Ci szybszą realizację zamówienia. Czas przygotowania zamówienia i paczki do wysłania znacząco się zmniejszy. Nie trzeba już skanować ręcznie kodów kreskowych. Zrobi to za nas maszyna. Dodatkowo drukowaniem etykiet, nadawaniem paczek, wystawianiem faktur – wszystkimi powtarzalnymi czynnościami zajmie się również BaseLinker. Ty możesz zająć się swoją działalnością i skupić się na jej rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj