Zastanawiasz się, jakie słuchawki bezprzewodowe nauszne będą najlepsze? Twojej uwadze polecamy zatem wysokiej jakości, od lat zbierające najlepsze opinie klientów, słuchawki Sony. Ranking, który prezentujemy poniżej, przedstawia najważniejsze informacje o pięciu najlepszych modelach marki z różnych półek cenowych. Zawiera istotne dane techniczne wraz z objaśnieniami, a także opis wyjątkowo ciekawych funkcji.

Domowe słuchawki nauszne Sony MDR-RF89RK – wygodny wybór na co dzień

Pierwszą propozycją w rankingu są bezprzewodowe słuchawki nauszne Sony ze średniej półki cenowej. To idealny wybór dla osób oczekujących wygodnego słuchania muzyki czy ulubionego podcastu w warunkach domowych – czyli jednoczesnej opcji na relaksowanie się w łóżku i tańczenie podczas sprzątania. Technologia tłumienia zakłóceń dba o to, by nic nie przerwało Ci cieszenia się ulubioną rozrywką. Dźwięk pozostaje nieskazitelnie czysty. Doskonały zasięg pracy (do 100 m) umożliwia swobodne poruszanie się po domu i ogrodzie podczas słuchania, podobnie jak długi czas pracy – nawet do 20 godzin na jednym ładowaniu (wygodną stacją dokującą).

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Sony WH-H910NL – idealne do prowadzenia rozmów

Designerskie słuchawki nauszne Sony WH-H910NL są dostępne w pięciu kombinacjach kolorystycznych, w których każda para ma różne barwy pałąka i nauszników. Świetny wygląd to jednak tylko początek ich zalet. Model ten został przeznaczony osobom, które często rozmawiają przez telefon, mając słuchawki na uszach. Są wyposażone w dwa wbudowane mikrofony oraz funkcję szybkiego przełączania – by wyłączyć muzykę i rozpocząć rozmowę, wystarczy przyłożyć dłoń do prawej słuchawki. Bateria wytrzymuje do 35 godzin słuchania, spokojnie wystarczy zatem na całą podróż. A technologia Adaptive Sound Control dba o dopasowanie głośności do Twojej aktywności – jeśli idziesz drogą, słuchawki dopuszczą do Ciebie więcej dźwięków z otoczenia, byś pozostał bezpieczny.

Gamingowe słuchawki nauszne Sony INZONE H7 – rozgrywka bez kablowych ograniczeń

Doskonały wybór dla gamerów i gamerek, streamerów oraz streamerek. Eleganckie słuchawki nauszne dla graczy INZONE H7 są wyposażone w minimalistyczny mikrofon na wysięgniku, który można łatwo przybliżyć do ust. Technologia dźwięku przestrzennego 360 sprawia, że dotrą do Ciebie nawet najcichsze szmery przeciwnika. Słuchawki są dźwiękoszczelne, a przy tym nie wywierają dużego nacisku na uszy, można zatem swobodnie zanurzyć się w nich w wielogodzinnej rozgrywce. Wytrzymują do 40 godzin pracy, a 10 minut ładowania wystarczy na kolejne 60 minut gry – można też używać słuchawek podczas ładowania.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Sony WH-CCH510W – budżetowa opcja dla każdego

Osoby, które szukają tańszego rozwiązania, powinny zwrócić uwagę na eleganckie, smukłe słuchawki bezprzewodowe nauszne Sony WH-CCH510W. Pracują do 35 godzin na pełnej baterii, a zaledwie 10 minut ładowania wystarczy, by działały kolejne 90 minut. Przegubowe nauszniki umożliwiają lekkie złożenie słuchawek, dzięki czemu można je bez problemu schować do torby lub plecaka i wygodnie przetransportować. Są też wyposażone we wbudowany mikrofon, a obsługa asystenta głosowego pozwala na zarządzanie smartfonem bez wyciągania do z kieszeni.

Zaawansowane słuchawki nauszne Sony WH-1000XM5B – wybór dla wymagających

Wybór lub prezent dla najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia – słuchawki nauszne Sony WH-1000XM5B to najlepszy w historii tej marki model urządzeń z redukcją hałasu. Są wyposażone w 4 wbudowane mikrofony w każdym nauszniku, doskonale oddzielają zatem dźwięki otoczenia od głosu mówiącego. Hałas jest redukowany na bieżąco w sposób dostosowany do panujących aktualnie warunków, za co odpowiada zaawansowana technologia Auto NC Optimizer oraz Adaptive Sound Control. Z kolei bateria wytrzymuje do 30 godzin na pełnym naładowaniu, a zaledwie 3 minuty ładowania pozwalają na kolejne 3 godziny słuchania. Zachwycające jest również niezwykle szerokie pasmo przenoszenia – to aż 4-40 000 Hz, słuchawki zapewniają zatem doskonały bas oraz czyste wysokie tony.

Zdjęcie: scentre.pl

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj