Drukarka etykiet to niezwykle uniwersalne urządzenie, nic dziwnego zatem, że sprzęt tego typu znalazł zastosowanie w wielu firmach. Kompaktowa konstrukcja drukarki sprawia, że zajmuje ona niewiele miejsca, mimo to radzi sobie doskonale z nieprzerwaną pracą nawet 24/7. Czym cechują się modele Zebra 220xi4 i Zebra ZT510?

Zebra 220xi4 – połączenie wydajności z funkcjonalnością

Drukarka etykiet Zebra 220xi4 cechuję się wysokim stopniem trwałości i doskonałą jakością wydruku. Niezwykła szybkość pozwala wygenerować wybraną ilość etykiet w bardzo szybkim tempie. Urządzenie poradzi sobie nawet w wymagających warunkach, bez problemu zatem zastosować je możemy w specjalistycznych firmach. Model wzbogacony został w wiele przydatnych funkcji oraz opcji, dzięki czemu konfiguracja, integracja i obsługa nie sprawiają żadnych trudności. Zebra 220xi4 dysponuje dużym, czytelnym panelem, który pozwala na łatwe użytkowanie. Dodatkowo sprzęt posiada wbudowane rozwiązanie ZebraLink, dzięki czemu możliwe jest zdalne zarządzenie urządzeniem. Producent Zebra gwarantuje wydajność i niskie koszty związane z obsługą drukarki. Zebra 220xi4 jest w stanie drukować etykiety w oparciu o różnego rodzaju materiały, dając tym samym wiele rozmiarów etykiet. Nie jest zatem konieczny zakup dodatkowego sprzętu dla firmy.

Zebra zt510 – drukarka etykiet do zadań specjalnych

Inną propozycją jest model Zebra zt510. Sprzęt charakteryzuje się odporną i wytrzymałą obudową. Drukarka etykiet dysponuje zaawansowanymi funkcjami zarządzania oraz monitorowania, urządzenie działać może zatem przez długi czas, bez konieczności przestojów w pracy. Konstrukcja drukarki o wysokim stopniu odporności pozwala sprzętowi pracować w skrajnych temperaturach, zapylonych pomieszczeniach bądź środowisku pełnym odprysków oraz odłamków. Zebra zt510 generuje wysokiej jakości wydruk, podczas gdy urządzenie cechuje się stosunkowo niską ceną. Sprzęt stworzony został z myślą o intensywnej eksploatacji, niejednokrotnie w trudnych warunkach przemysłowych. Prezentowana drukarka etykiet dysponuje także certyfikatem Energy Star, który informuje o energooszczędności i braku generowania dużych ilości gazów cieplarnianych.

Firma Ganeo tworzy doskonałej jakości urządzenia przeznaczone dla każdego rodzaju środowisk. Wysoka jakość wykonania, oparta na solidnych i wytrzymałych tworzywach, gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. Oprócz funkcjonalnych drukarek zdecydować się możemy także na wielofunkcyjne terminale, skanery czy tablety. Niezależnie od rodzaju sprzętu, każdy z nich cechuje się odpowiednimi parametrami i wieloma przydatnymi funkcjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj