Skuteczna infrastruktura informatyczna jest dziś jedną z podstawowych rzeczy, o którą powinien zadbać każdy odpowiedzialny i nowoczesny przedsiębiorca. Odpowiedni sprzęt przyczynia się bowiem do znacznej poprawy prosperowania firmy oraz pomaga zarządzać wszystkimi wewnętrznymi danymi. Dba również o zabezpieczenie techniczne, sprawiając, że przechowywane pliki są w pełni chronione. Wybierając urządzenie musimy pamiętać jednak, by było ono dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań danej firmy. Rozwiązaniem, które świetnie się sprawdzi oraz pomoże ulepszyć jej funkcjonowanie, będzie wielofunkcyjny Dell konfigurator.

Dell konfigurator – niezawodne rozwiązanie dla Twojej firmy

Zakup firmowego serwera jest dobrą opcją zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla tych mniejszych. Zapewnia uporządkowaną i wydajną pracę, jak również dba o szybki i stały dostęp do potrzebnych informacji. Dell konfigurator odpowiada także za zabezpieczenie wewnętrznych danych, które często są narażone na ataki hakerskie. Z uwagi na fakt, że dokumenty zawierają wiele poufnych danych, dotyczących zarówno pracowników, jak i klientów, ich utrata wiązałaby się z poważnymi konsekwencjami. By mieć pewność, że wszystkie dokumenty będą bezpieczne, pomocnym będzie zakup sprawdzonego serwera, na którym przechowywane dane będą dużo bezpieczniejsze niż w chmurze.

Dell R340 – oferowane możliwości

Gdy prowadzimy niewielką lub też średniej wielkości firmę, doskonałym rozwiązaniem będzie zakup serwera Dell R340. Model ten pomaga sprawnie zintegrować oraz zmodernizować zarządzane dane. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor znacznie ułatwia wirtualizację danych, a za sprawą dysków zewnętrznych SCSI/SAS/SATA lub też fibre channel oferuje dodatkową pamięć masową. Inną zaletą modelu Dell R340 jest możliwość zmaksymalizowania mocy obliczeniowej przy użyciu ograniczonej ilości miejsca. Co więcej, ze względu na pamięć masową, która oferuje wiele różnych konfiguracji, możliwe jest także maksymalne wykorzystanie szafy serwerowej. Serwer ten zapewnia bezproblemową obsługę, jak również proste i szybkie zarządzanie danymi.

Dell R540 oraz jego dostępne opcje

Innym, równie skutecznym modelem jest serwer Dell R540. Dedykowany dla małych oraz średnich firm oferuje wysoką wydajność oraz płynny, bezproblemowy dostęp do przechowywanych na nim danych. Serwer ten umożliwia zainstalowanie dysków M.2 SSD, co ma duży wpływ na jego start. Model wyposażony w procesor Intel Xeon Scalable, a także maksymalną pamięć RAM 512 GB bez problemu obsłuży nawet najbardziej wymagające aplikacje. Za sprawą osiągającej 140 TB pamięci masowej, świetnie sprawdzi się w dużych centrach danych. Dell R540 jest więc doskonałym rozwiązaniem, wpływającym na poprawę funkcjonowania firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj