Wynajem ekspresu do kawy jest coraz popularniejszą usługą, dostępną już nie tylko w największych, ale również mniejszych miastach. To ciekawa alternatywa dla zakupu urządzenia na własność, która wzbudza zainteresowanie przede wszystkim przedsiębiorców – właścicieli lokali gastronomicznych, biur, firm cateringowych i stacji benzynowych. Dlaczego? Powodów jest wiele.

Podsumowanie:

  • Wynajem ekspresu do kawy to ciekawa i kusząca alternatywa dla zakupu urządzenia na własność. Pozwala wielu osobom wystartować z własnym biznesem z branży gastronomicznej. Głównie dlatego, że nie wymaga dużej inwestycji na początku.
  • Wynajem ekspresu do kawy jest usługą, w ramach której zyskujesz duże poczucie bezpieczeństwa, choćby ze względu na gwarancję bezpłatnego i profesjonalnego serwisu urządzenia, a także możliwość dopasowania warunków umowy do swoich potrzeb.
  • Coraz więcej firm oferuje wynajem ekspresów do kawy. Dzięki temu usługa staje się coraz łatwiej dostępna i mogą skorzystać z niej przedsiębiorcy zarówno z największych, jak i mniejszych miast.

Powody, dla których warto zdecydować się na wynajem ekspresu do kawy

Brak jednorazowej, wysokiej opłaty

Wysoka cena ekspresów do kawy skutecznie zniechęca wiele osób marzących o wystartowaniu z własną firmą gastronomiczną lub chcących poprawić warunki pracy w swojej firmie poprzez podarowanie pracownikom dostępu do dobrej kawy.

Bo choć ekspresy są coraz powszechniej dostępne i różnorodne, za dobry model nadal trzeba zapłacić minimum kilka tysięcy złotych. Taki jednorazowy wydatek może być nie lada obciążeniem dla firmowego budżetu. A wynajem ekspresu do kawy jej nie wymaga. Bazuje na płatności ratalnej lub za wydane napoje i dzięki temu ułatwia przedsiębiorcom zdobycie wymarzonego urządzenia do parzenia kawy.

Elastyczne modele współpracy

Firmy oferujące usługę wynajmu ekspresu do kawy stale starają się w jak największym stopniu dopasować swoją ofertę do różnorodnych potrzeb klientów. Dlatego proponują elastyczne modele współpracy, wśród których możesz znaleźć ten, najlepiej dopasowany do Twoich biznesowych potrzeb.

Do najpopularniejszych należy rozliczenie na podstawie opłat za ekspres do kawy połączonych z realizacją miesięcznego minimalnego limitu zakupowego kawy. Drugim popularnym modelem jest rozliczenie na podstawie liczby napojów wydanych przy pomocy wynajętego ekspresu. Z myślą o takich sytuacjach powstała opcja zawieszenia płatności nawet na kilka miesięcy – żebyś nie musiał płacić za wynajem ekspresu do kawy, kiedy nie będziesz z niego korzystać.

Dodatkowe usługi w cenie

W ramach zawartej w umowie opłaty często możesz liczyć na dodatkowe usługi, jak np. bezpłatny montaż i serwis ekspresu, darmowe środki do czyszczenia urządzenia, a także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru ekspresu i łatwiejszy dostęp do najwyższej jakości kawy, dopasowanej do specyfiki Twojego biznesu. Przede wszystkim bezpłatna naprawa uszkodzonego ekspresu jest na wagę złota. Chroni bowiem przed przerwami w wydawaniu kawy dla pracowników lub przestojem w jej sprzedaży, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą opartą o kawę.

Co jeszcze warto wiedzieć o wynajmie ekspresu do kawy?

  • Umowa zawierana jest najczęściej na czas określony, głównie od 24 do 36 miesięcy.
  • Ani w trakcie trwania umowy, ani po jej zakończeniu nie stajesz się właścicielem ekspresu do kawy. Ten zawsze należy do firmy oferującej wynajem. Dzięki temu nie musisz planować utylizacji ani sprzedaży urządzenia.
  • Kiedy umowa dobiegnie końca, możesz z łatwością podpisać kolejną, wybierając dla swojego biznesu nowszy ekspres lub urządzenie lepiej dopasowane do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj