Rozwój technologii sprawił, że każdy może mieć telefon składany w kieszeni. To oczywiście rozwiązanie, które nawiązuje do dawnych telefonów z klapką, jest od niego jednak znacznie bardziej nowoczesne i dostosowane do możliwości dzisiejszych smartfonów. Czy Samsung rozkładany to dobry wybór? Zdecydowanie tak! Przyjrzymy się lepiej ofercie tego producenta i zastanówmy się przez chwilę, jaki smartfon wybrać.

Samsung rozkładany – jakie modele znajdziemy w ofercie producenta?

Kiedy kogoś interesuje Samsung rozkładany, może wybierać spośród dwóch modeli. Jedna z nich to telefon składany pionowo, natomiast druga to telefon składany poziomo, podobnie do książki czy zeszytu. Zanim przejdziemy do ich szczegółowej specyfikacji, zastanówmy się przez chwilę – czy telefon składany to praktyczne urządzenie, które może pomóc w codziennych czynnościach?

Zdecydowanie tak! Samsung rozkładany niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest niewątpliwie duża przestrzeń robocza, której zastosowanie w normalnym telefonie nie byłoby możliwe bez znacznego zwiększenia jego rozmiarów. W przypadku rozkładanego telefonu sprawa jest dużo prostsza, gdyż użytkownik dostaje właściwie dwa ekrany w jednym urządzeniu.

Samsung rozkładany, czyli rodzina Z

W gamie Samsunga telefon składany jest oznaczony literką Z. Mamy do dyspozycji dwa modele – Samsung Galaxy Z Flip3 i Samsung Galaxy Z Fold3. Ten pierwszy jest składany pionowo, ten drugi natomiast poziomo. Jaki smartfon wybrać i które z tych rozwiązań będzie lepsze dla użytkownika?

Jest to bardzo indywidualna kwestia, jednak postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Samsung Z Flip3 to sprzęt, który z całą pewnością powinny docenić osoby, które oczekują od smartfona bardziej kompaktowych rozmiarów. Ma on co prawda duży ekran o przekątnej 6,7 cala, jednak po złożeniu ten rozmiar zmniejsza się praktycznie o połowę. Dzięki temu ten Samsung rozkładany z powodzeniem zmieści się w każdej kieszeni, nie odbierając przy okazji użytkownikowi innych funkcji smartfona.

Samsung Galaxy Z Fold3 to z kolei urządzenie, na które powinny zwrócić szczególną uwagę te osoby, które na co dzień korzystają z tabletów. Jego rozłożenie skutkuje otrzymaniem dużej przestrzeni roboczej, na której z powodzeniem można uruchomić arkusz kalkulacyjny lub włączyć film. Dzięki składanemu ekranowi nie potrzeba dwóch osobnych urządzeń – taki smartfon z funkcjonalnością tabletu to bardzo poręczne rozwiązanie.

Niezależnie od tego, jaki Samsung rozkładany lepiej wpasuje się w nasze gusta, należy mieć świadomość, że oba są telefonami wysokiej klasy. Ich rozkładany ekran nie wpłynął na jakość podzespołów i w zarówno jednym, jak i drugim znajdziemy wydajne komponenty wysokiej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj