Co to jest Google Grafika?

Internetowy gigant Google ma w swej ofercie wiele różnorakich programów. Część z nich stanowią narzędzia do wyszukiwania. Możemy wyszukać obrazy w Google Grafika, ale nie tylko przez wpisane interesującej nas frazy, czy nagranie jej za pomocą mikrofonu. Możemy wyszukiwać obrazem w Google Grafika. Czym jest samo Google Grafika? Jak pisze o tym sama firma, to najbardziej profesjonalne narzędzie do wyszukiwania obrazów w sieci. Obok innych silników wyszukiwarek stawiamy jednak na wyszukiwanie obrazów w Google Grafika. Aby wyszukać obrazem w Google Grafika wystarczy, że w standardowym okienku wyszukiwarki Google wpiszemy Google Grafika i szybko dostaniemy się do panelu wyszukiwarki obrazu w Google Grafika. Istotną sprawą jest to, że w Google Grafika możemy także wyszukiwać obrazem. A zatem nie tylko obrazy, ale i obrazem w Google Grafika. Jak użyć tego narzędzia?

Jak użyć wyszukiwania obrazem w Google Grafika?

Standardowy panel wyszukiwarki Google pozwala nam wprowadzić interesujący nas temat, słowo, czy zdanie za pomocą klawiatury w okienko wyszukiwarki. Możemy posłużyć się także głosem. Warto jednak skorzystać z opcji wyszukiwania obrazem w Google Grafika. Jak to uczynić? Po prawej stronie paska wyszukiwarki Google możemy zobaczyć kilka ikonek: klawiatura, umożliwiająca wpisanie słowa bez użycia realnej klawiatury; mikrofon, pozwalający na nagranie tekstu oraz ikonkę aparatu. Naciskając na nią wybieramy opcje wyszukaj obrazem w Google Grafika. W tym momencie możemy zdecydować czy podamy adres interesującej nas grafiki, czy prześlemy tam obraz, który sami posiadamy.

Kiedy warto użyć wyszukiwania obrazem w Google Grafika?

Internet jest miejscem, w którym możemy odszukać niezliczone wprost rzeczy. Filmy, muzykę, książki, artykuły, poradniki i wiele, wiele innych rzeczy. Wyszukiwania obrazem w Google Grafika warto użyć, gdy posiadamy plik graficzny, a chcielibyśmy poznać szczegóły np. dzieła sztuki, które utrwaliliśmy aparatem fotograficznym. Używając wyszukiwania obrazem w Google Grafika łatwo odnajdziemy inne, podobne zdjęcia, które ułatwią nam zdobycie informacji, których szukamy na temat obrazu użytego przez nas do wyszukiwania obrazem w Google Grafika. Zatem, gdy posiadamy zdjęcie, a nie mamy na jego temat szczegółów, Google Grafika pomoże nam uzyskać potrzebne dane. Może też być tak, że posiadamy zdjęcie interesującego nas produktu, który chcemy zakupić, ale nie wiemy, gdzie rozpocząć nasze poszukiwania w internetowych sklepach. Wyszukiwanie obrazem w Google Grafika pozwoli nam uzyskać potrzebne do zakupu dane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj